Diablo 3

Diablo 3 logosu

Blizzard tarafından yapılan ve kullanıcıların uzun süredir beklediği Diablo 3 15 Mayıs 2012'de oyuncularla buluşuyor. Diablo 3, bir MMO olduğu kadar tekil oyunlarda oynayabileceğiniz Hack and Slash bir RPG'dir. Oyunlarında daha fazla aksiyon isteyenler için biçilmiş kaftandır. Detaylı bilgi için Diablo 3 Türkiye fan sayfamıza bakabilirsiniz.

Resmi Site
Diablo 3 resimi

Diablo 3

Yayıncı:Blizzard EntertainmentGeliştirici:Blizzard
Tür:MMORPGTema:Fantastik
Dil:İngilizcePvP:Arena
Durum:FinalÖdeme:Satın Alma
Yayın Yılı:2012Grafik:3 Boyutlu, Yüksek Grafikli
Boyutu:İndirilebilir 8.2 GBPlatform:Windows
Eksileri:- Değerlendirilmemiş.Artıları:- Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Diablo III, Diablo serisinin yapımcısı Blizzard'ın 28 Haziran 2008'de duyurduğu ve serinin üçüncü oyunudur. Oyunun Diablo ve Diablo II gibi rol yapma oyunu türünde olacağı duyurulmuştur. Ayrıca oyun alanına yeni yerlerin ekleneceği söylenmiştir. Bunlardan birisi olan Caldeium isimli şehir oyunun resmi sitesinde duyurulmuştur. Ayrıca Tristram (ilk oyunun geçtiği mekân) oyun için yeniden tasarlanmaktadır. Oyun haritasının eski oyunlara nazaran daha geniş olacağı söylenebilir. Oyuna yeni düşmanlar ve boss'lar da eklenmiş durumda. Oyunun giriş sinematiğinin sonundaki büyük ihtimalle son ve en güçlü düşman olacak yaratık da bunlardan bir tanesi. En son haberlere dayanılarak da birçok yeni yetenek olduğu söylenebilir. Ayrıca oyunun genişletme paketinin çıkış tarihi, Diablo III çıkış tarihinden sonraki gelecek üç yıl içinde olacağı açıklandı. Diablo III'ün yıllardır sabırsızlıkla beklenen çıkış tarihi 15 Mayıs 2012 olarak duyuruldu.
Minimum Sistem Özellikleri İşletim Sistemi: Windows® XP/Windows Vista®/Windows® 7 (En Son Servis Güncellemeleri) ve DirectX® 9.0c İşlemci: Intel Pentium® D 2.8 GHz veya AMD AthlonTM 64 X2 4400+ Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® 7800 GT veya ATI Radeon™ X1950 Pro veya daha iyileri Hard Disk: En az 12 GB’lık Boş Alan Ram: 1 GB RAM (Windows Vista ve Windows 7 için 1,5 GB) Sürücü: DVD-ROM Internet: Yüksek hızlı internet erişimi Ekran: Minimum çözünürlük 1024×768 Önerilen Sistem Özellikleri Windows Vista®/Windows® 7 (En Son Servis Güncellemeleri İşlemci: Intel® Core 2 Duo 2.4 GHz veya AMD AthlonTM 64 X2 5600+ 2.8 GHz Ram: 2 GB RAM EkranKartı: NVIDIA® GeForce® 260 veya ATI Radeon™ HD 4870 veya daha iyileri Hard Disk: En az 12 GB’lık Boş Alan Ram: 1 GB RAM (Windows Vista ve Windows 7 için 1,5 GB) Sürücü: DVD-ROM Internet: Yüksek hızlı internet erişimi Ekran: Minimum çözünürlük 1024×768
Resim Ekle Henüz resim eklenmemiştir.

Diablo 3 Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları