Fistful of Frags

Fistful of Frags logosu

Fistful of Frags oyunu Fistful of Frags Team tarafından yayınlanan ve geliştirilen savaş oyunudur. Oyunda yerden ölen kişinin silahını alabilme özelliği vardır. Oyunun konusu vahşi batının kovboyları ile ilgilidir.

Resmi Site
Fistful of Frags resimi

Fistful of Frags

Yayıncı: Fistful of Frags Team Geliştirici: ...
Tür: MMORPG Tema: Fantastik, Savaş
Dil: İngilizce PvP: Oyun Modları, Sınırsız
Durum: Final Ödeme: Bedava, Dükkan
Yayın Yılı: 2014 Grafik: 3 Boyutlu
Boyutu: İndirilebilir 3 GB Platform: Linux, Mac OS, Steam, Windows
Eksileri: - Değerlendirilmemiş. Artıları: - Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Fistful of Frags tamamıyla ücretsiz vahşi batı temalı bir MMOFPS oyunudur. Fistful of Frags Team tarafından Source motoru ile geliştirilen oyun iki takım arasında bayrak kapmaca, bölge ele geçirme gibi birbirinden farklı oyun modları ile savaşa katılmamızı sağlıyor. Oyun hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için aşağıdaki Fistful of Frags oynanış videosunu izleyebilirsiniz.
MINIMUM: OS: Windows® Vista Processor: Pentium 4 3.0GHz or equivalent Memory: 1500 MB RAM Graphics: ATI Radeon 9600 or nVidia GeForce 6 series DirectX: Version 9.0c Network: Broadband Internet connection Hard Drive: 3 GB available space Sound Card: DirectX 8.1 compatible sound RECOMMENDED: OS: Windows® 7 or Windows® 8 Processor: Intel Core 2 Duo 2.4GHz or equivalent Memory: 4 GB RAM Graphics: ATI X1600 or nVidia GeForce 9 or higher DirectX: Version 9.0c Network: Broadband Internet connection Hard Drive: 4 GB available space Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound
Henüz video eklenmemiştir.Video Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları