DarkOrbit

DarkOrbit logosu

Sürekli kendini güncelleyen klasik bir uzay savaş oyunu. Flash desteğiyle kendini diğer oyunlardan ayırıyor. Ustalaşmış uzay pilotları için hardcore savaş becerilerini sergileyebilecekleri kült bir çok oyunculu bir MMOG oyunudur. Bu tarz bir oyunu denemediyseniz, önceliği DarkOrbit'e vermenizi öneririz.

Resmi Site
DarkOrbit resimi

DarkOrbit

Yayıncı:Bigpoint GmbHGeliştirici:Bigpoint
Tür:Browser, MMORPGTema:Bilim Kurgu
Dil:TürkçePvP:Sınırsız
Durum:FinalÖdeme:Bedava
Yayın Yılı:2006Grafik:2 Boyutlu, Flash
Boyutu:...Platform:Linux, Mac OS, Windows
Eksileri:- Değerlendirilmemiş.Artıları:- Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
DarkOrbit browser oyunları arasında uzay aksiyon klasiği olmuş bir oyundur. Galaksilerin derinliklerinde heyecan dolu maceralar yaşayacaksın. Bigpoint şirketinin bütün oyunlarında olduğu gibi DarkOrbit oyununda da yalnız oynamazsın, çünkü seni binlerce gerçek oyuncu bekler. Bu browser oyununun dünyasında ismini duyur: Üç şirketten biri için karar kıl, bir klana üye ol ve hammadde ile kudret sahibi ol. Arkadaşların ile yan yana mücadele ver ve DarkOrbit savaşlarını kazan! Yalnız başına da burada canın sıkılmaz: Browser oyunu DarkOrbit'in misyonlarla dolu dünyası heyecan doludur! DarkOrbit sana araştırma, toplama ve savaş misyonları sunuyor. Kuşkusuz: Heyecan verici browser oyun tutkunları bu oyuna bayılacaklardır.
Windows 98/2000/XP/Vista/Win 7 Pentium III 1.6 GHz or Mac OSX compatible computer 512 MB RAM (Önerilend 768 MB) 16 MB Graphics Card (Önerilen 32 MB) ISDN ya da DSL Bağlantı Adobe/Macromedia Flashplayer (Minimum version 9) İnternet Tarayıcısı
Resim Ekle Henüz resim eklenmemiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları