HEX: Shards of Fate

HEX: Shards of Fate logosu

HEX: Shards of Fate oyunu Hex Entertainment, LLC. tarafından geliştirilen ve ülkemizde Türkçe olarak Gameforge 4D yayınlanan bir kart takas oyunudur. Oyun yapımcı ekibi uzun yılların verdiği deneyimi kullanarak hem bilgisayara karşı hemde turnuvalar ile diğer oyunculara karşı mücadele edeceğimiz en iyi sistemi kurduklarını ifade ediyor. HEX: TCG hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki HEX: Shards of Fate videosunu izlemelisiniz.

Resmi Site
HEX: Shards of Fate resimi

HEX: Shards of Fate

Yayıncı:GameforgeGeliştirici:Hex Entertainment
Tür:Kart Takas, MMORPGTema:Fantastik, Strateji
Dil:İngilizce, TürkçePvP:Arena, Oyun Modları, Sınırsız
Durum:FinalÖdeme:Bedava, Dükkan
Yayın Yılı:2014Grafik:2 Boyutlu, Yüksek Grafikli
Boyutu:İndirilebilir 2 GBPlatform:Windows
Eksileri:- Değerlendirilmemiş.Artıları:- Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
HEX ekibi, uzun yıllarını koleksiyon kartı oyunlarını oynamakla ve geliştirmekle geçiren profesyonellerle dolu. Bizim işimizi şu slogan yönlendiriyor: Bir oyunun içindeki iyi şeyler korunur, kötü şeyler ise iyi şeylere dönüşünceye kadar tamir edilir. Uzun yıllardır TCG oyuncuları burada daha önce bu tür oyunlarda hiç bulunmayan birçok yenilik bulacaklar. Ayrıca oyunun kurallarının kolaylıkla anlaşılması ve tanıdık gelmesi bizim için önemli. Yüzlerce kart arasından seçim yapabilirsin. Desteni, koleksiyonundaki en az 60 karttan oluşturabilirsin. Daha sonra kendine bir Şampiyon seç ve destene bağla. HEX'teki 20 farklı Şampiyon'un her birinin, farklı bir oyun tarzına uyan eşsiz yetenekleri vardır. Destendeki her kartın 4 adede kadar kopyasıyla oynayabilirsin. Kaynak kartları bir istisnadır, bunlardan istediğin kadar oynayabilirsin.
Intel Core i3-2120 @ 3.30GHz or higher 2 GB or more ram NVIDIA Geforce 9800, AMD Radeon HD4850 2 GB or more hdd Windows® XP / Windows® Vista / Windows® 7 / Windows® 8 (latest Service Pack) DirectX 9.0c

HEX: Shards of Fate Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları