Shards of War

Shards of War logosu

Yeni nesil MOBA sloganıyla Bigpoint firması tarafından karşımızda Shards of War. Kurallar gayet basit: Beş oyuncudan oluşan iki takım. Düşman droidleri, kuleleri ve muhafızları ile savaşan oyuncular, düşman üssüne doğru ilerleyip karargahlarını yok etmeye çalışırlar. Sen de oradaydın. MOBA hayranı mısın? Her şeyin farkında mısın? Tekrar düşün. Yeni nesil MOBA Shards of War hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Shards of War videosunu izleyebilirsiniz.

Resmi Site
Shards of War resimi

Shards of War

Yayıncı:Bigpoint GmbHGeliştirici:...
Tür:MOBATema:Fantastik, Strateji
Dil:TürkçePvP:Sınırsız
Durum:FinalÖdeme:Bedava, Dükkan
Yayın Yılı:2015Grafik:3 Boyutlu, Orta Grafikli
Boyutu:İndirilebilir 2 GBPlatform:Windows
Eksileri:- Değerlendirilmemiş.Artıları:- Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Hızlı bir serüven. Adrenalin bir an olsun kesilmeyecek Kısa zamanda yoğun aksiyon Uzun hazırlık aşamalarını unut ve hemen aksiyona dal 20 dakikalık karşılaşmaların heyecanını yaşa. Aksiyonu hissettiren sezgisel kontroller WASD kontroller! Aksiyon dolu MOBA çatışmaları için doğrudan WASD kontrollerle oyna. WASD ile Sentinel'i anında kontrol edersin. Şövalyeler ve eski büyülerden bıktın mı? Orijinal düzen: Gelecekte Bir Devrim Kılıçlar artık köreldi, tüm büyüler tükendi. Sıra modern silahlarda! Geleceğin evrimleşen dünyasında, boyutlar arasındaki sınır kalkmış ve paralel dünyalarda güç ve hayatta kalma savaşı verilmektedir. Stratejik Derinlik Donanımlar Her Sentinelin savaş stratejisini ve çeşitliliğini keşfet. Donanımlar ve üretim öğeleri sınırsız çok yönlülük sağlar! Vaktini hangi öğeleri alacağını düşünmek yerine düşmanlarla savaşmaya ayır. Tek başına seviye atlanmaz, burada takımlar yarışır! Uzman takım oyunu: Takım Seviyeleri Takımda bencillik olmaz. Birlikte savaşır, birlikte kazanırsınız. Shards of War bir takım oyunudur. Her hamle seni ve arkadaşlarını etkiler ve takımın başarısı birlik olmaktan geçer.
Windows 7 veya daha üstü 2.5 GHz işlemci 4 GB RAM Intel HD 4000 grafik kartı veya daha üstü Direct X 9.0 Minimum 2 GB. boş sabit disk alanı

Shards of War Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları