Evolve Stage 2

Evolve Stage 2 logosu

Evolve 60'tan fazla ödül kazanmış bir oyundur ve artık onu Evolve Stage 2 ile ücretsiz oynayabilirsiniz! İnsanoğlunun doğaya karşı mücadele ettiği vahşi bir dünyada avcı mısınız yoksa av mı? Turtle Rock tarafından sunulan Evolve Stage 2, dört tane avcıyı tek bir oyuncu tarafından kontrol edilen canavar ile karşı karşıya getiren yeni nesil ücretsiz çok oyunculu nişancı oyunudur. Benzersiz 4v1 maçlarında en iyi predatör olduğunuzu kanıtlayın, hesabınızı ve karakterlerinizi ilerletin ve uzak Shear dünyasını domine edin.Tüm içerik oyun içinde mevcuttur ve oynama yoluyla ücretsiz olarak açılabilir. Satın alma veya kutu gerekmez. Evolve Stage 2 herkes için hazır durumdadır.

Resmi Site
Evolve Stage 2 resimi

Evolve Stage 2

Yayıncı: 2K Geliştirici: Turtle Rock Studios
Tür: Çok Oyunculu, Kol İle Oynanan Tema:
Dil: İngilizce PvP: Arena, Grup Savaşı, Oyun Modları, Sınırsız
Durum: Final Ödeme: Bedava
Yayın Yılı: 2015 Grafik: 3 Boyutlu, Yüksek Grafikli
Boyutu: İndirilebilir 19 GB Platform: Steam, Windows
Eksileri: - Değerlendirilmemiş. Artıları: - Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Ana Özellikler ve Yeni Özellikler: Stage 2: Gelişmiş eşleştirme, tüm karakterlerde iyileştirmeler, haritalarda görsel geliştirmeler, optimize edilmiş performans ve geliştirilmiş oyuncu deneyimi dahil olmak üzere geniş kapsamlı iyileştirmeler yaptık. Bu, ücretsiz ancak çok daha iyi bir oyun. 4v1: Üç arkadaşınızla birlikte bir canavarı avlayın veya sürekli gelişen bir yaratık olarak aşağılık insanları takip edin. Hangi tarafı seçerseniz seçin, güçlü silahlara ve dengeli, rekabetçi bir oynanış sunan yeteneklere erişiminiz olur. Birlikte Avlanın veya Yalnız Ölün: Oynama tarzınıza uyan bir avcı seçin. Tuzakçı, Destek, Saldırı Elemanı veya Sıhhiye olarak oynamanız fark etmez. Her rol çok önemlidir ve canavarla karşılaşmadan sağ çıkmak için ekip çalışması çok önemlidir. Av Canavarı: Canavar, yani yalnız predatör olarak patron mücadelesi sizsiniz. Yıkım yaratmak, insanları öldürmek ve dominant türün siz olduğunuzu kanıtlamak için vahşi yeteneklerinizi ve hayvansı hislerinizi kullanın. Vahşi Gezegen: Shear gezegeninde ne bitkiler ne de hayvanlar dost canlısı değil. Doğal tehlikelerin kurbanı olun veya bunları stratejik bir biçimde avınıza karşı kullanın. Karakter Özelleştirme: Favori sınıfınızın yeni yükseltmelerinin, görünümlerinin ve özelliklerinin kilidini açmak için seviye atlayın: avcı veya canavar. Liderlik tablosunda kötü şöhretinizi kazanın ve en iyi predatör olun.
Minimum: İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit İşlemci: Core 2 Duo E6600 / Athlon 64 X2 6400 Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 / ATI Radeon HD 5770 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 50 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX Compliant Sound card Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit İşlemci: Core i7-920 / A8-3870K Bellek: 6 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 / ATI Radeon R9 280 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 50 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX Compliant Sound card

Evolve Stage 2 Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları