Metal Assault – Gigaslave – Europe

Metal Assault – Gigaslave – Europe logosu

Metal Assault, eski orijinal 2D nişancı tarzı video oyunlarını temel alır. 2D grafiklere sahip bu aksiyon macera oyunu, bizlere 80’li yollardaki oyun tarzının çevrimiçi modda günümüze uyarlanmış halini anımsatıyor.

Resmi Site
Metal Assault – Gigaslave – Europe resimi

Metal Assault – Gigaslave – Europe

Yayıncı: IDC/Games Geliştirici: GNISoft
Tür: Çok Oyunculu, Shooter Tema: Bağımsız Yapımcı, Savaş
Dil: İngilizce, Türkçe PvP: Oyun Modları
Durum: Final Ödeme: Bedava
Yayın Yılı: 2016 Grafik: 2 Boyutlu, Orta Grafikli
Boyutu: İndirilebilir 1 GB Platform: Steam, Windows
Eksileri: - Değerlendirilmemiş. Artıları: - Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Metal Assault’a hoş geldin! Metal Assault, eski orijinal 2D nişancı tarzı video oyunlarını temel alır. 2D grafiklere sahip bu aksiyon macera oyunu, bizlere 80’li yollardaki oyun tarzının çevrimiçi modda günümüze uyarlanmış halini anımsatıyor. Bu harika MMO oyunundaki co-op modu ile diğer oyuncularla birlikte oynayabilir ve en fazla 16 kişilik takımlar oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra PvP savaş modunda rakiplerinize karşı destansı zaferler kazanabilirsiniz. Her şey 680 yılında 5 bölgenin de kaynaklara ve haklar savaş açmasıyla başladı. Diğerlerinden 100 kat daha fazla enerji üretilebilen bir kaynak, onu keşfeden Profesör Dr. Russell’in yanından kayboldu. Aralarında R.O.C ve D.E.D.T’un da bulunduğu rakip organizasyonlar, bu değerli enerji kaynağını ele geçirmek için savaşmaya başladılar. Herkesin sahip olmak istediği bu enerji kaynağını ele geçirecek kadar cesur ve yetenekli misin? Sırları çözerek zafere doğru ilerle! Birinci sınıf nişancı Marie, taktik uzmanı Ai, savunmada usta Carl ve gücün simgesi Burton arasında seçimini yap. Sonsuz kişiselleştirme seçeneklerinden faydalanarak acımasız bir paralı askere dönüş. Zombiler ve kurt adamlar gibi onlarca türde yaratığa karşı savaş. Taburunu oluştur, arkadaşlarınla sohbet et ve görevleri tamamla. Silahlarını donat, doldur ve ölümüne savaş. Kötüleri kurşun yağmuruna tutarak yok et ve zafere ulaşarak cesaretini kanıtla!
Minimum:
İşletim Sistemi: Windows XPİşlemci: Intel Pentium dual coreBellek: 1 GB RAMEkran Kartı: NVIDIA Geforce 8600 ,ATI Radeon HD5000DirectX: Sürüm 9.0cAğ: Genişbant İnternet bağlantısıDepolama: 1 GB kullanılabilir alanSes Kartı: On Board Önerilen:İşletim Sistemi: Windows 7 , Windows 10İşlemci: Intel i3 or greaterBellek: 2 GB RAMEkran Kartı: NVIDIA Geforce GTS 250 or greaterDirectX: Sürüm 9.0cDepolama: 2 GB kullanılabilir alanSes Kartı: On Board
Henüz video eklenmemiştir.Video Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları