Battlerite

Battlerite logosu

Son zamanların en popüler aksiyon PvP oyunu BATTLERITE; takımlar halinde arenada oynanan, aksiyon dolu bir dövüş oyunudur. Tepeden bakış açısına sahip savaş oyunlarıyla tempolu dövüş oyunlarını bir araya getirir. Hızlı tepkilere dayanan çatışmalarda arkadaşlarına ve diğer oyunculara meydan okuyarak, içindeki şampiyonu ortaya çıkar!

Resmi Site
Battlerite resimi

Battlerite

Yayıncı:Stunlock StudiosGeliştirici:...
Tür:Aksiyon, Çok OyunculuTema:Fantastik
Dil:İngilizce, TürkçePvP:Arena, Grup Savaşı, Oyun Modları, Sınırsız
Durum:FinalÖdeme:Satın Alma
Yayın Yılı:2016Grafik:3 Boyutlu, Yüksek Grafikli
Boyutu:İndirilebilir 1500 GBPlatform:Steam, Windows
Eksileri:- Değerlendirilmemiş.Artıları:- Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Şampiyonların hayatlarını arenaya adadığı bir dünyaya hoş geldin.Battlerite, oyuncuların bir arenada takımlar halinde birbirlerine karşı çatıştığı bir oyundur ve çok beğeni toplamış olan Bloodline Champions'ın devamı niteliğini taşır. Rekabet ve adrenalin dolu 2'ye 2 ve 3'e 3 savaşlara katıl.Her biri kendine özgü özelliklere sahip şampiyonlardan birinin kontrolünü eline alıp, hızlı ve aksiyon dolu oyunlara dal. WASD tuşlarıyla hareket etme ve fare ile hedeflemenin benzersiz bileşimini kullanarak mermilerden kaçın ve devasa ultilerle rakiplerini dağıt. Bu oyunda başarının sırrı beceri atışlarında, doğru zamanlamada ve hızlı tepkiler vermekte yatıyor.NEFES KESEN ARENA AKSİYONUHer biri 10-15 dakika süren, heyecan dolu çatışmalarda türünün en iyisi ol. Eski kulağı kesiklerden ya da gözü dönmüş bir çaylak olman hiç fark etmez, tüm şampiyonların kazanma şansı aynı. Bu, üstten bakışla oynanan dövüş oyunlarının en saf hali.SAVAŞ AYİNLERİ YAPKadim ayinleri gerçekleştirerek kuvvet topla ve yeni güçler aç. Ayinlerini rakiplerine göre seç ve maç ilerledikçe oyun tarzını stratejik şekilde özelleştir.SEYİRCİLERİ COŞTURBirbirinden göz alıcı arenalarda, kalabalığın tezahüratları eşliğinde, omuz omuza mücadele ver. Arkadaşlarınla takım kur, ortalığı yıkıp geç ve kendine hayranlar topla. Battlerite, tam bir izleyici sporudur.ÜSTTEN BAKIŞ YAVAŞ ÇEKİM KAMERAHer ölümden sonra bir sonraki kararını tekrar düşünmeni sağlayan, heyecan verici ağır çekim kamerası sisteminden yararlan. Ölümcül saldırıları ağır çekimde savuştururken, en sevdiğin aksiyon filmlerini yeniden yaşa.
Minimum:İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstüİşlemci: Çift çekirdekli, 2.8 GHz hızlı Intel ya da AMD işlemciBellek: 2 GB RAMEkran Kartı: Intel HD 3000DirectX: Sürüm 9.0cAğ: Genişbant İnternet bağlantısıDepolama: 1500 MB kullanılabilir alanSes Kartı: DirectX Uyumlu
Henüz video eklenmemiştir.Video Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları