Paladins

Paladins logosu

Strateji bileşenleri ve derin karakter özelleştirmeleri içeren takım tabanlı nişancı oyunu olan Paladins'teki antik teknolojinin fantezi dünyasına gir. Eşsiz bir koleksiyon kartı sistemi ile, oyuncular bir karakterin ana yetenek setini, tam istedikleri gibi oynamak için geliştirip artırabiliyor.

Resmi Site
Paladins resimi

Paladins

Yayıncı: Hi-Rez Studios Geliştirici: ...
Tür: Aksiyon, Çok Oyunculu, MMOTPS, Shooter Tema: Fantastik, Savaş
Dil: İngilizce, Türkçe PvP: Oyun Modları, Sınırsız
Durum: Final Ödeme: Bedava
Yayın Yılı: 2016 Grafik: 3 Boyutlu, Yüksek Grafikli
Boyutu: İndirilebilir 10 GB Platform: Mac OS, Steam, Windows
Eksileri: - Değerlendirilmemiş. Artıları: - Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Strateji bileşenleri ve derin karakter özelleştirmeleri içeren takım tabanlı nişancı oyunu olan Paladins'teki antik teknolojinin fantezi dünyasına gir. Eşsiz bir koleksiyon kartı sistemi ile, oyuncular bir karakterin ana yetenek setini, tam istedikleri gibi oynamak için geliştirip artırabiliyor. Fantastik ŞampiyonlarPaladins canlı bir fantezi dünyasında kurulu olan ve keskin nişancı insanlardan meka süren goblinlere, mistik elflere, jet sırt çantası giyinmiş ejderhalara ve bomba golemlere kadar çok çeşitli Şampiyon karakterleri içeriyor. Her Şampiyon savaşa benzersiz bir dizi yetenek ile çıkıyor ve oyunun heyecanını yüksek tutmak için Paladins'e düzenli olarak yeni Şampiyonlar ekleniyor. Ücretsiz OynamaPaladins tümüyle Ücretsiz Oynanıyor. Oyunun oynanışını etkileyen her şeyin kilidi yalnızca oynanarak açılabilir, ayrıca satın alınabilecek kozmetik eşyalar da var. Kart UstalığıPlayers collect unique cards for each Champion and build decks that empower their personal play styles. Gamers start with a basic deck of cards and unlock additional cards as they play, opening the door to creative new decks that radically change how Champions play. Players may further tweak their decks in-game with Burn Cards, making themselves stronger or counteracting opponents’ strategies. Seviye AtlamaKaç oyuncunun Paladins oynamaya karar verdiği önemli değil, oynadıkça deneyim puanı kazanacaklar. Hesaplarının seviyesi atladıkça, her şampiyonda ustalaştıkça ve günlük görevleri/başarıları tamamladıkça, oyuncular Parıldayan Sandıklar ve Altın alacak ve bunları ek kartların, kostümlerin ve silah görünümlerinin kilidini açmak için kullanabilecekler. Oyuncular ne kadar çok oynarsa, Şampiyonları da o kadar eşsiz hale gelir. ErişilebilirlikPaladins birinci şahıs perspektifinden oynanıyor. Kontroller yeni başlayanlar için de nişancı gaziler kadar kolay anlaşılır nitelikte, bu da ister kumanda ister klavye-fare kombinasyonunda oyunun hemen kavranmasını sağlıyor.
Minimum:İşletim Sistemi: Windows XP SP2, Windows Vista or Windows 7İşlemci: Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHzBellek: 2 GB RAMEkran Kartı: ATI or Nvidia graphics card with 512MB video ram or better and Shader Model 3.0+ support. (ATI Radeon 3870 or higher, Nvidia GeForce 8800 GT or higher)Depolama: 10 GB kullanılabilir alanSes Kartı: DirectX compatible sound card Önerilen:İşletim Sistemi: 64-bit: Vista, Win 7, Win 8, Win 10İşlemci: Intel Core i5-750, 2.67 GHz / AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHzBellek: 4 GB RAMEkran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 / AMD Radeon HD 6950 or better with 768 MB+ of VRAM (DirectX 11 Compatible)Ağ: Genişbant İnternet bağlantısıDepolama: 10 GB kullanılabilir alanSes Kartı: DirectX compatible sound card

Paladins Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları