Battle Islands: Commanders

Battle Islands: Commanders logosu

Battle Islands: Commanders'ta Kuzey Afrika'dan Doğu Cephesi'ne önemli II. Dünya Savaşı muharebelerinde yer al! Dünyanın her yerinden gerçek rakiplere karşı savaş ganimetlerini kaldırmak için savaş sanatında ustalaş.

Resmi Site
Battle Islands: Commanders resimi

Battle Islands: Commanders

Yayıncı:505 GamesGeliştirici:DR Studios
Tür:Aksiyon, Kol İle Oynanan, MMORTSTema:Savaş, Strateji
Dil:İngilizce, TürkçePvP:Arena, Oyun Modları, Sınırsız
Durum:FinalÖdeme:Bedava
Yayın Yılı:2016Grafik:3 Boyutlu, Orta Grafikli
Boyutu:İndirilebilir 2 GBPlatform:Steam, Windows
Eksileri:- Değerlendirilmemiş.Artıları:- Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Savaş alanına hükmet! Popüler II. Dünya Savaşı strateji oyunu Battle Islands'ın yaratıcıları, savaş birimlerinin devasa çeşitliliğiyle patlayıcı baş başa muharebe oyunu ile geliyor. Battle Islands: Commanders'ta Kuzey Afrika'dan Doğu Cephesi'ne önemli II. Dünya Savaşı muharebelerinde yer al! Dünyanın her yerinden gerçek rakiplere karşı savaş ganimetlerini kaldırmak için savaş sanatında ustalaş. Şimdi ordunu inşa et ve bir saldırı başlat! • Dünyanın her yerinden oyunculara karşı gerçek zamanlı bir muharebede birliklere liderlik et. • Nihai savaş destesini inşa et ve düşman savunmasını yok et. • İkmal kasaları kazan ve yeni taktikler ve stratejiler açmak için yeni kartlar aç. • Muazzam çöllerde ve donmuş manzaralarda savaş. Düşmanları fethederken yeni savaş alanları aç. • Kartları değiş tokuş etmek ve arkadaşlarınla atışmak için bir ittifak oluştur. SAVAŞ ZAMANI ASKER!
Minimum:İşletim Sistemi: Windows 7İşlemci: Intel Core i3 and aboveBellek: 4 GB RAMEkran Kartı: GeForce 210, Radeon HD 5450, Intel HD Graphics 3000DirectX: Sürüm 10Ağ: Genişbant İnternet bağlantısıDepolama: 2 GB kullanılabilir alan
Henüz video eklenmemiştir.Video Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları