Ghost in the Shell: Stand Alone Complex – First Assault Online

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex – First Assault Online logosu

İnsanoğlunun en ölümcül askerinden bile daha güçlü, daha hızlı ve daha tehlikeli: İnsanoğlunu ve geleceğin Japonya’sının neonlarla aydınlatılmış sokaklarını korumakla görevli, yapay olarak güçlendirilmiş elit bir askeri güçten oluşan Section 9'un üyesisin.

Resmi Site
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex – First Assault Online resimi

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex – First Assault Online

Yayıncı:NEXONGeliştirici:Neople
Tür:Çok Oyunculu, MMOFPS, ShooterTema:Savaş
Dil:İngilizce, TürkçePvP:Arena, Grup Savaşı, Oyun Modları, Sınırsız
Durum:FinalÖdeme:Bedava
Yayın Yılı:2016Grafik:3 Boyutlu, Yüksek Grafikli
Boyutu:İndirilebilir 3 GBPlatform:Steam, Windows
Eksileri:- Değerlendirilmemiş.Artıları:- Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
İnsanoğlunun en ölümcül askerinden bile daha güçlü, daha hızlı ve daha tehlikeli: İnsanoğlunu ve geleceğin Japonya’sının neonlarla aydınlatılmış sokaklarını korumakla görevli, yapay olarak güçlendirilmiş elit bir askeri güçten oluşan Section 9'un üyesisin.Toplum bu yeni teknolojiyi hemen kabullendi ve bu da onları kötü niyetli süper-hacker'ların hedefi haline getirdi. Siber terörizm evrim geçirdi, bu yüzden sen de geçirmelisin! Kendini insan üstü işler için geliştirip, yürüyen bir silaha çevirirken insanlığın ötesini keşfet. Stratejik saldırıları koordine et, düşman silah sistemlerine sız ve SkillSync ile siber yeteneklerini müttefiklerinle paylaşarak saldırıları gerçekleştir! Shirow Masamune'nin "The Ghost in the Shell" çizgi romanı temel alınarak yapılmış "Ghost in the Shell: Stand Alone Complex" eserinden esinlenmiş bu takım oyununu kaçırma.İnsanoğlu Silah Haline Geldi: Son teknolojiyle sayesinde insan kabuğundan sıyrıl ve ölümlülüğün sınırlarını aş. Isı hedefli drone'lardan, kurulabilir taretlere, term-optik kamuflajlara ve kızıl ötesi görüşe kadar uzanan siber yeteneklere sahip farklı ajanlardan biri olarak savaş.Senkronize Saldırı: Diğer Section 9 ajanlarıyla siber yetenek paylaşmanızı sağlayan gelişmiş teknolojiyi kullanarak, sistematik olarak düşmana saldırın. SkillSync sayesinde akıllı bir şekilde savaş yapabilir ve gelişmiş savaş stratejileri sayesinde gerçekçi bir savaş alanı deneyimi yaşayabilirsiniz.İnsanoğlu Korunmasız: Yıl 2030 ve Japonya halkı, kötü niyetli siber teröristlerin toplumu yozlaştırma saldırılarına karşı korunmasız durumda. Section 9'a katıl ve Cyberpunk akımını başlatan ve bir çok bilimkurgu filme öncülük eden "Ghost in the Shell" dünyasına adımını at.
Minimum:İşletim Sistemi: Windows 7 64bit or laterİşlemci: Intel Core 2 Duo E6600Bellek: 4 GB RAMEkran Kartı: GeForce GTX 260DirectX: Sürüm 9.0Ağ: Genişbant İnternet bağlantısıDepolama: 3 GB kullanılabilir alanSes Kartı: DirectX 9.0 or higher compatible sound card or on board processor Önerilen:İşletim Sistemi: Windows 7 64bit or laterİşlemci: Intel i5 2500 3.3 GhzBellek: 4 GB RAMEkran Kartı: GeForce GTS 450DirectX: Sürüm 9.0Ağ: Genişbant İnternet bağlantısıDepolama: 3 GB kullanılabilir alanSes Kartı: DirectX 9.0 or higher compatible sound card or on board processor
Henüz video eklenmemiştir.Video Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları