Maestia

Maestia logosu

Maestia detaylı içeriği ve anlık savaşları ile kullanıcıları kendine bağlıyor. Özellikle zindanları tek başına yapabilmeniz sizi başkalarına bağlı kılmıyor. Maestia en detaylı fantezi MMORPG oyunlarından biri, bu online oyun fantezi tutkunları için harika bir epik macera sunuyor. Hem de konsol veya oyun cd'sine gerek olmaksızın!

Resmi Site
Maestia resimi

Maestia

Yayıncı: alaplaya Geliştirici: Rock Works
Tür: MMORPG Tema: Fantastik
Dil: İngilizce PvP: Arena, Birlik Savaşı, Bölge Savaşı, Grup Savaşı
Durum: Final Ödeme: Bedava, Dükkan
Yayın Yılı: 2010 Grafik: 3 Boyutlu, Yüksek Grafikli
Boyutu: İndirilebilir 3 GB Platform: Windows
Eksileri: - Değerlendirilmemiş. Artıları: - Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Maestia'nın hikayesi: İnsanların kralı Keledus bir zamanlar Tanrıça Ia'yı kovarak Maestia'yı tam bir kaosa sürükledi. Şimdi cesaretini toplayıp Keledus'a karşı koyma zamanı. Bir karakter oluştur ve onu kişiselleştir. Diğer oyuncularla birlik olarak dev canavarları yen ve zorlu görevleri yerine getir. Maestia sıralamasında zirveye tırman ve 13 havariden biri ol. Fantezi MMORPG oyununun karmaşık yapısını çok sevecek ve bu online oyunu oynarken çok eğleneceksin. Çok oyunculu online oyun Maestia'da gerçek zamanlı olarak binlerce gerçek rakibe karşı oynayacaksın. Maestia gibi fantezi rol yapma oyunları online oyun olarak büyük bir kitleye hitap ediyor. Online oyunlarda oyuncu topluluğu oldukça önemli yer tutar! Tabiki Maestia için de bu geçerli. İnternet üzerinden binlerce gerçek oyuncu ile birlikte gerçek zamanda oynayacaksın. Yüksek kalitede grafiklerin ve muhteşem bir fantezi ortamının tadını çıkarabilmek için, client'ı indirmen yeterli. Sonrasında oyuna giriş yapıp Maestia macerasına hemen başlayabilirsin. Haydi, Maestia oyununu hemen dene! 4 karakter sınıfından birini seç, kahramanını oluştur ve kişiselleştir. Sonrasında, Maestia macerana atılabilirsin. Birçok online oyunda olduğu gibi, burada da 2 fraksiyon Karanlığın Kralı Keledus'a karşı savaşıyor. Bu savaşlar oyundaki iki fantezi dünyasında PvP veya PvE savaşı olarak gerçekleşiyor. Şimdi dövüş zamanı cesur savaşçı! Maestia seni bekliyor!
Minimum Gereksinimler: İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 2000 İşlemci: 1.8 GHz Pentium 4 RAM: 1024 MB (1GB) HDD: 3 GB Ekran Kartı: IntelR 3100+ Önerilen: İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 2000 İşlemci: 2.0 GHz çift çekirdek RAM: 2048 MB (2GB) HDD: 3 GB Ekran Kartı: Nvidia GeForce 6600 GT veya Ati Radeon 9800
Resim Ekle Henüz resim eklenmemiştir.

Maestia Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları