King of Kings 3

King of Kings 3 logosu

King of Kings 3, Gamigo tarafından kullanıcılarının beğenisine sunulan bir MMORPG. Ragnarok ve eski Ultima Online dan alıştığımız şehirlere saldırma, klan olarak özel arena savaşları gibi pvp ( kişi kişiye karşı) oynamayı sevenlerin ilgisini uyandırabilecek çeşitli aktiviteleri var. Bu diyarlardan birine katılın ve kendi kaderinizi çizin. Arkadaşlarınızla bir lonca kurup diğer loncalarla savaşın. Yanınızda sizinle birlikte savaşan lejyonlarınızla kendi krallığınızı kurun. Kralların kralı olmak için düşman ordularını fethedin!

Resmi Site
King of Kings 3 resimi

King of Kings 3

Yayıncı:...Geliştirici:Gamigo
Tür:MMORPGTema:Fantastik
Dil:İngilizcePvP:Birlik Savaşı, Bölge Savaşı, Grup Savaşı, Sınırsız
Durum:FinalÖdeme:Bedava, Dükkan
Yayın Yılı:2010Grafik:3 Boyutlu, Orta Grafikli
Boyutu:İndirilebilir 1.7 GBPlatform:Windows
Eksileri:- Değerlendirilmemiş.Artıları:- Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Çoklu seviyeli, dinamik lonca sistemi – Oyuna genç ve yalnız bir savaşçı olarak başlarsınız, ancak kısa zaman içinde bir ittifak kuracak şekilde başkalarıyla bir grup oluşturma imkanına kavuşursunuz. Günlük mücadelelerin üstesinden başarıyla gelerek loncanız büyüyüp refaha kavuşabilir ve bir lejyon boyutuna erişebilir. İttifakınız ne kadar güçlü ve büyük olursa üyelerine de o kadar çok avantaj ve imkan sunabilecektir. Yeterince güçlü bir hal aldıktan ve savaşta nasıl sağ kalabileceğinizi öğrendikten sonra sizinle tacınız arasında artık başka bir engel kalmayacaktır ve böylece kendi krallığınızın sahibi olabilecek ve tarihteki yerinizi alabileceksiniz. Ev ve şehir kurma – İçinizdeki mimarı keşfedin! Kendi evinizi tasarlayın ve basit bir barakadan muazzam bir villaya kadar her şeyi inşa edin. Lejyonunuz için bir kale ve krallığınız için de bir dizi fonksiyonel ve dekoratif binalarla süslü, etkileyici bir başkent inşa edin. Evler ve şehirlerin de seviyeleri yükselebilmekte ve daha fazla bonus sunabilmektedirler. Fethedilebilir şehirlerle PvP – İster düello veya anlık it dalaşları şeklinde, ister düzenli aralıklarla gerçekleştirilen etkinlikler ve savaşlar ya da herkesin katıldığı, krallıkların birbirine girdiği savaşlar veya şehirlere saldırılar şeklinde olsun… King of Kings 3’de, bir PvP tutkununun bulabileceği her şey var! Ayrıca savaşlardaki çabalarınız da karşılıksız kalmayacak ve adınızı sıralama listelerinde görebileceksiniz. Size sadece ün ve zafer değil, aynı zamanda daha da fazla güç katan ünvanları toplayın. Krallığınızı güçlendirin ve servetini arttırın. Düşmanlarınıza korkunun ne demek olduğunu öğretin ve Kralların Kralı ünvanına layık olduğunuzu kanıtlayın! Esneklik ve derinlik – King of Kings 3’de sadece birçok özellik bulunmuyor, aynı zamanda bu tür bir oyunda daha önce hiç görülmemiş bir derinlik de var. Ayrıntılı ve özenle hazırlanmış oyun elementleriyle diğer bir çok rol yapma oyununun aksine statik olmaktan ziyade oyuncunun seçimlerine göre değişebilen, karmaşık ve çok yönlü bir dünyaya sahip olabilirsiniz.
Minimum Gereksinimler: OS: Windows XP/ 2000 / 98 / Vista CPU: 1.0 GHz Intel P3 or equivalent RAM: 512 MB RAM HDD: 2 GB Free Graphics Card: Nvidia GeForce 5500 or better Önerilen Gereksinimler: OS: Windows XP/ Vista CPU: 2.4 Ghz Intel P4 or equivalent RAM: 1024 MB (1GB) RAM HDD: 2 GB Free Graphics Card: Nvidia GeForce 6600 or better
Resim Ekle Henüz resim eklenmemiştir.
Henüz video eklenmemiştir.Video Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları