Last Chaos

Last Chaos logosu

Last Chaos aksiyon MMORPG olarak kendisini tanıtan güçlü bir oyundur. Avrupa'da 3.000.000'a yakın oyuncusu bulunan , 3 boyutlu sanal rol oyunudur. Last Chaos için aylık bir ödeme yapmak veya oyunu satın almak gerekmemektedir. Hemen üye ol ve sende fantezi dünyasi Iris´te maceralara atıl!

Resmi Site
Last Chaos resimi

Last Chaos

Yayıncı: ... Geliştirici: Barunson Games
Tür: MMORPG Tema: Fantastik
Dil: İngilizce, Türkçe PvP: Sınırsız
Durum: Final Ödeme: Bedava, Dükkan
Yayın Yılı: 2007 Grafik: 3 Boyutlu, Orta Grafikli
Boyutu: İndirilebilir 1.3 GB Platform: Windows
Eksileri: - Değerlendirilmemiş. Artıları: - Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Last Chaos neler sunuyor? Yeni bir aksiyon sanal rol oyunu Yüksek kalitede 3 boyutlu grafikler 6 karakter seviyeli kişisel karakter yaratımı Sadece kullanıcıya özel oyun alanları PVE ve PVP Gameplay Benzersiz eşya yapım ve alış satış sistemi Kapsamlı lonca sistemi Pet sistemi Inanılmaz bir fantezi dünyası Tamamen ücretsiz oynama imkanı! Last Chaos u oynamak icin ne yapmalıyım? Last Chaos oynamak için bilmen gereken herşeyi İlk adımlar bölümüne bakarak öğrenebilirsin. Last Chaos' u oynamak için ne kadar ödemem lazım? Benzer sanal oyunlardan farklı olarak Last Chaos tamamen ücretsiz oynanabilir. Oyunun tam versiyonu ücretsiz oldugu gibi aylık da herhangi bir ödeme gerektirmemektedir.
Minimum Gereksinimler: OS: Windows (R) Vista/ XP/2000 (95/98/ME/NT/Server are not supported) CPU: 1 GHz Intel Pentium III or equivalent RAM: 512MB HDD: 1024 MB (1GB) Graphics Card: Geforce FX, Radeon 9600 128MB DirectX: 9.0c Önerilen Gereksinimler: OS: Windows (R) Vista/ XP/2000 (95/98/ME/NT/Server are not supported) CPU: 2 GHz Intel Pentium IV or equivalent RAM: 1.0 GB or better HDD:1.0 GB or more Graphics Card: Geforce 6×00, Radeon x600 256MB or better DirectX: 9.0c or better
Resim Ekle Henüz resim eklenmemiştir.

Last Chaos Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları