Ghost Recon Online

Ghost Recon Online logosu

Ghost Recon Online, günümüz ve gelecekteki hayal edilen teknolojilerin birleşiminden oluşan silahları ve ekipmanları ile sıradışı bir MMOTPS oyunu. Ghost Recon Online, dünyanın en büyük oyun firmalarından birisi olan Ubisoft tarafından geliştirip, yayınlanmıştır. Oyunda 3 sınıf karaktere hükmedip, birbirinden farklı oyun alanlarında savaşınızı vermektesiniz. Daha fazla detay ve bilgi için aşağıdaki Ghost Recon Online videosunu izleyebilirsiniz.

Resmi Site
Ghost Recon Online resimi

Ghost Recon Online

Yayıncı: Ubisoft Geliştirici: ...
Tür: MMOTPS, Shooter Tema: Bilim Kurgu, Savaş
Dil: İngilizce PvP: Sınırsız
Durum: Açık Beta Ödeme: Bedava, Dükkan
Yayın Yılı: 2012 Grafik: 3 Boyutlu, Yüksek Grafikli
Boyutu: İndirilebilir 1.9 GB Platform: Windows
Eksileri: - Değerlendirilmemiş. Artıları: - Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Ubisoft Singapore tarafından geliştirilen oyun klasik Ghost Recon özelliklerini multiplayer ortamına taşıyacak ve muhtemelen de Valve'in Counter-Strike: Global Offensive oyununa rakip olacak. Free-to-play yapımda oyuncular üç farklı sınıftan birini seçebilecek, silahlarını özelleştirip farklı ordu teknolojilerini kullanabilecek. Oyundaki 3 sınıf hakkında bilgi; Assault: Görev adamıdır. Takımı için düşmana baskı ateşi yaparak, düşmanın takımını zorlayan pozisyonun kırılmasını sağlar. Specialist: Elektirik teknolojisi ile düşmanın kullanacağı teknolojileri etkisiz hale getirir ve takımını korur. Recon: Bilgi toplayarak ve sessizce ileryerek düşmanı uzak mesafeden etkisiz hale getirir.
Minimum: İşletim Sistemi: Windows XP (SP3) /Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1), 32 bit & 64 bit İşlemci: Intel Multi core (Core 2 Duo, Core i3, Core i5, Core i7) @ 2.66 Ghz ve üzeri, AMD Athlon64 X2 3600 RAM: 1GB Windows XP / 2GB Windows Vista veya Windows 7 Ekran Kartı: 256 MB DirectX 9.0c–compliant card with Shader Model 3.0 ve üzeri Ses Kartı: DirectX 9.0c compliant Ses Kartı HDD: 6 GB of boş alan Framework: Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 7 (32-bit or 64-bit) İşlemci: Intel Multi-core CPU (Core 2 Duo, Core i3, Core i5, Core i7) @ 3 Ghz / Phenom II X2 545 ve üzeri RAM: 2 GB Windows XP / 3 GB Windows Vista & 7 Ekran Kartı: 512+ MB DirectX-compliant, Shader 3.0-enabled video card based on nVidia GeForce GTX 260 or AMD/ATi HD 4850 ve üzeri Ses Kartı: 5.1 Ses Kartı HDD: 6 GB boş alan Framework: Microsoft .NET Framework 3.5 SP1
Resim Ekle Henüz resim eklenmemiştir.

Ghost Recon Online Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları