Nadirim

Nadirim logosu

Nadirim, Arap mitolojisinden esinlenilerek hazırlanmış tarayıcı tabanlı bir MMORPG'dir. PvP ve PvE içeriğine sahip oyunda savaşlar taktiksel bir ekranda sıra tablı olarak yapılmaktadır. Nadirim, 3 farklı sınıf karakter ve her türlü sistemde kolayca oynanabilmesinin yanı sıra içeriğinin detayları ve sunulması ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Resmi Site
Nadirim resimi

Nadirim

Yayıncı: ... Geliştirici: ...
Tür: Browser, MMORPG Tema: Fantastik
Dil: İngilizce, Türkçe PvP: Düello, Sınırsız
Durum: Final Ödeme: Bedava, Dükkan
Yayın Yılı: 2010 Grafik: 2 Boyutlu, Flash, Java, Metin ve Resim, Orta Grafikli
Boyutu: ... Platform: Linux, Mac OS, Windows
Eksileri: - Değerlendirilmemiş. Artıları: - Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Nadirim, Binbir Gece Masalları hikayelerinden ilham alan Arap kurgu ortamında sunulan ücretsiz çok oyunculu bir sunucu oyunudur. Kendinizi daha önce sunucu platformlarına taşınmayan bir online rol üstlenme deneyimine kaptırmak için Nadirim'in engin bölgelerini ve Arap mitlerinin ve fabllarının eşsiz dünyasını keşfedin! Oyun, oyuncuyu coğrafik ve tarihsel açıdan kurgusal olan, ancak cinler, maceraperest hırsızlar, gizemli prensesler, iksirler, simya ve tabii ki kahramanlar ve kötüler gibi Arap fabllarının ve mitolojisinin en iyi bilinen unsurlarını içeren bir dünyaya, Binbir Gece Masallarının dünyasına götürür. Özellikler Muazzam dünya: Tek bir engin açık dünyayı keşfetmek için binlerce oyuncu ile birlikte oynayın! Ücretsiz, anlık oyun: Hiçbir sıkıntı olmaksızın hemen oyuna başlayın. Canınızı indirme işlemleri, kayıt ya da aylık abonelik ücretleri ile sıkmıyoruz. Herkese yönelik bir şey: İlim buffları için hikaye görevleri; rekabetçi olanlar için PvP ve grup savaşı ve kendi dünyalarında yalnızca eğlenmek isteyenler için toplama görevleri. Eşsiz bir atmosfer: Harika grafikler ve orijinal müzik yalnızca bir amaç için sunulmuştur: size parmaklarınızın arasındaki kumu, yüzünüze vuran güneşi hissettirmek ve önünüzdeki monitörü unutturmak. Açık dünya Anwar'ın imparatoluğuna daha önce hiç doğmamış olan güneş tek bir devasa ülkenin üzerinde ışıyor. Bir büyük şehirden diğerine seyahat ederken, asla yüklenen bir ekran ile karşılaşmayacaksınız; sizi hayvanlar, toplanacak nesneler ve size iyi bir görev ya da iyi bir dövüş tekli edecek olan yalnız gezginlerle dolu engin manzaralar karşılayacak. Karakterler Karanlık güçleri ile savaşlarda ilerlemek için üç farklı karakter sınıfı içinden seçim yapabilirsiniz. Savaşçı, Bilge ya da Düzenbaz olabilir ve egzotik haritalar aracılığıyla imparatorluğu dolaşabilirsiniz. Ayrıca karakterinizi özelleştirerek kişisel stilinizi gösterebilirsiniz. Zengin içerik Nadirim dünyasında herkese göre bir şeyler var! Eğer hikaye için buradaysınız, o zaman hareketli karikatürler aracılığıyla anlatılan epik vurgulara sahip geniş çaplı hikaye görevleri yelpazesine dalın, ama eğer burada bulunma sebebiniz bu değil, çok daha fazlası var. Dilediğiniz zaman ilime ara verip, ülkeyi keşfetmek için kendinizi çok çeşitli ekipman ve yeteneklerle kuşatın ve egzotik hayvanlarla ya da hatta diğer oyuncularla savaşın. Eğer amacınız ne ilim ne de öldürmekse, o zaman ülke el sanatları için toplayabileceğiniz ve hatta Nadirim dünyası içindde kendi evinizi inşa ederken kullanabileceğiniz çok sayıda nesne ve kaynak ile dolu.
İşletim sistemi: Windows XP/Vista/7, Mac OS X. (Linux'te sorun çıkabiliyor). CPU: 1.6 GHz RAM: 1GB Internet: 128 Kb/s Browser: Chrome, Firefox, Internet Explorer 7+*, Opera and Safari Adobe Flash Player 10.2 Şu portlara da ihtiyaç duyuluyor: Tarayıcı için: 80 Oyun topluluğu için: 843, 5252 Ayrıca: 443, 8080 or 80
Resim Ekle Henüz resim eklenmemiştir.

Nadirim Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları