War Rock

War Rock logosu

War Rock, 2007 yılından beri sürekli güncellenen ve bu zamana kadar bir çok silah ve ekipman ile güçlendirilmiş bir MMOFPS'dir. War Rock'ta 5 farklı karakterden birini seçebiliyorsunuz. Her karakterinfarklı bir özelliği ve taşıyabileceği silahları var. Her oyun sonunda kazandığınız paralarla değişik silahlar satın alabiliyorsunuz. Nexoneu firması tarafından yayınlanan oyunda öldürme ve ölme sayılarına göre klanlara girebiliyor ve mücadeleye arkadaşlarınızla devam edebiliyorsunuz.

Resmi Site
War Rock resimi

War Rock

Yayıncı: ... Geliştirici: ...
Tür: MMOFPS, Shooter Tema: Savaş
Dil: İngilizce, Türkçe PvP: Sınırsız
Durum: Final Ödeme: Bedava, Dükkan
Yayın Yılı: 2007 Grafik: 3 Boyutlu, Orta Grafikli
Boyutu: İndirilebilir 700 MB Platform: Windows
Eksileri: - Değerlendirilmemiş. Artıları: - Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Benzeri Olmayan Dinamik, Hızlı Tempolu Savaş! Geniş silah, donanım seçeneklerini kullanarak kendi askerini hazırla ve Blackhawk helikopterleri, K1 tankları ve F15 jet uçakları ile havada ve karada savaş! NIU isyancılarına ya da Derbaran ordusuna katılın. 5 adet servis branşından (Engineer, Medic, Assault, Sniper, Heavy) oyun tarzınıza uygun olanı seçip, experience puanları kazanıp, rütbe atlayın! Rütbeniz yükseldikçe daha kuvvetli silahlar ve ekstra eşyalar elde edin. Silah & Eşya Marketi Oyun içindeki Silah Deposu ve Eşya Marketini ziyaret edip oyun içinde kazandığınız Dinarları harcayıp karakterınizi daha güçlü silahlar ve eşyalar ile donatın! Yeni geliştirdiğimiz seçenekler sayesinde, her durum için en uygun silahı bulabilirsiniz! Sık Yenilenen İçerik Sık sık eklenen yamalar, oyuncu istekleri dikkate alınarak eklenen yeni araçlar, silahlar ve yeni oyun modelleri gibi değişiklikler içerir. Her “Episode”, War Rock hikayesinde Derbaran da yaşanan iç savaş hakkında yeni heyecan verici bir bölüm içerir. Etkinlikler, Turnuvalar & Klan Sistemi Klan Sistemi ve Sponsorlu etkinlikler ile arkadaşlarınızla birlikte kendi klanınızı yaratın ve kişisel ve klan sıralamaları için diger klanlarla savaşın!. Değişik aralıklar ile düzenlenen klan turnuvalarına katılıp, muhteşem ödüller kazanma şansını elde edin! War Rock’ı tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz! Free2Play olarak adlandırılan bu oyun sistemi ile ücret ödemeden karakter yaratma, level atlama ve yeni silahlar elde etmek gibi oyunun temel özelliklerinden yararlanabilirsiniz.
OS Windows ME / XP / Vista CPU Pentium 3 800 Mhz RAM 1GB ya da daha yüksek Hard Drive 2 GB Grafik Kartları Radeon 8500LE,Geforce MX400 ya da daha yüksek Ekstra Software DirectX9 veya üstü
Resim Ekle Henüz resim eklenmemiştir.

War Rock Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları