Ragnarok Online

Ragnarok Online logosu

Ragnarok Online tamamen ücretsiz büyük bir MMORPG (Rol Yapma) oyunudur. İstediğiniz süre boyunca limitsiz eğlenceye dahil olabilirsiniz! Ragnarok Online'ın en önemli özelliklerinden birisi karakter seçiminin geniş bir yelpazede yapılabiliyor olması. Tüm maceracılar bir çaylak olarak başlar ve gerekli seviyeye ulaştıklarında meslekler içinden seçimlerini yapar. Meslekler: swordman, magician, archer ve thiefdir.

Resmi Site
Ragnarok Online resimi

Ragnarok Online

Yayıncı:...Geliştirici:...
Tür:MMORPGTema:Fantastik
Dil:İngilizce, TürkçePvP:Arena, Birlik Savaşı, Grup Savaşı
Durum:FinalÖdeme:Bedava, Dükkan
Yayın Yılı:2002Grafik:2 Boyutlu, Orta Grafikli
Boyutu:İndirilebilir 1.6 GBPlatform:Windows
Eksileri:- Değerlendirilmemiş.Artıları:- Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
30dan fazla çeşit meslek sınıfı bulunur Oyuncular oyun tarzına uyan birçok meslek sınıfından birini seçebilirler. Her meslek sınıfı kendine has yetenekler ve tekniklerle gelmektedir. Her mesleğin kendine has güçlü ve zayıf yönleri bulunmaktadır, bu şekilde oyuncuların daha efektif olmak ve daha zor canavarları yenmek amacıyla partiler kurması teşvik edilir. Çekici grafik ve ses Ragnarok elle çizilmiş ve anime tarzı karakterler ve realistik 3D arkaplanlara sahiptir. Çevre görünümünde dünyanın birçok yöresinden mitolojik ve tarihsel konumlar kullanılmıştır. Aynı şekilde müzikler de birçok çeşit müzik türünden esinlenerek yazılmıştır. Çoğunlukla TeMP tarafından yazılmış bu devasa müzik kütüphanesi, oyuncuların aynı şarkıyı defalarca dinleyerek sıkılmasının önüne geçer. Kullanması kolay arayüz Ragnarok kullanması kolay ve pencere odaklı bir arayüze sahiptir. Birçok basit fonksiyon fare ile kullanılabilir. Kullanıcılar arayüzü kendi kullanımlarına ve rahatlıklarına göre ayarlayabilirler. Ayrıca gelişmiş kullanıcılar için klavye kısayolları da mevcuttur. Özel Ağ Teknolojisi AEGIS birbirine bağlanmış birçok sunucudan oluşan bölge sunucu sistemidir. Bu sunucular büyük dünyayı ve insanları Ragnarok Online içinde birbirine bağlar. Bu sayede inanılmaz sayıda çok insanın tek bir dünyada oynaması ve Ragnarok tecrübesini paylaşması sağlanır.
Windows7, Vista, XP, 2000 DirectX 8.1 Intel Ptentium III 1.5 GHZ RAM 512 Mb 3d Destekli ekran kartı Min 800x600 ekran çözünürlüğü DirectX destekleyen bir Ekran Kartı Klavye, fare, iletişim ekipmanları (mikrofon ya da kulaklık) Harddisk'te 1.7 GB boş alan ADSL 128k+ İnternet Bağlantısı

Ragnarok Online Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları