RuneScape

RuneScape logosu

RuneScape, diğer online oyunlara göre içerisinde birçok mesleği barındıran bir oyun. Madencilik, demircilik, balıkçılık, odunculuk ve daha bir çok mesleği bu oyunda bulabilir ve aktif olarak kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan herşeyi oyun içerisinde kendi kendinize yapabiliyorsunuz. Bir örnek vermek gerekirse; savaşlarda kaybettiğiniz enerjiyi yenileyebilmek için yemek yemeniz gerekiyor. Bu yemeği ağaçlardan elde ettiğiniz tahtaları yakarak oluşturduğunuz ateşte kendiniz pişirerek elde ediyorsunuz. Ayrıca oyun hem browser'lar da hem de bilgisayar için indirebileceğiniz versiyonun olması sayesinde bir çok oyuncuyla birlikte oynanabilmesini sağlıyor.

Resmi Site
RuneScape resimi

RuneScape

Yayıncı: Jagex Ltd Geliştirici: Jagex GS
Tür: Browser, MMORPG Tema: Fantastik
Dil: İngilizce PvP: Arena, Birlik Savaşı, Sınırsız
Durum: Final Ödeme: Abonelik, Bedava
Yayın Yılı: 2004 Grafik: 3 Boyutlu, Yüksek Grafikli
Boyutu: İndirilebilir 23 MB Platform: Linux, Mac OS, Windows
Eksileri: - Oynanış zorluğu. - İlk başlarda karşık gelebiliyor. - Bazen son sistemlerde bile aşırı kasabiliyor. Artıları: - Hem browser hem de bilgisayardan oynanması. - Çoğu işletim sistemini desteklemesi. - Oyunun kalabalık olması. - Para ödemeden zevk alınabilmesi.
Sponsor Bağlantı
RuneScape, Jagex Ltd. tarafından işletilen Java tabanlı devasa online (MMORPG) oyun. Yaklaşık 190 milyon ücretsiz, 47 milyon oyuncuya sahiptir ve Mmogchart.com ve Guinness tarafından dünyadaki en popüler MMORPG oyunlardan biri olarak nitelendirilmektedir.
Klavye, mouse RuneScape: 512MB RAM, 1 GHz CPU, 128MB 3D graphics card RuneScape HD: 2GB RAM, 2 GHz CPU Java Runtime Environment version 1.6, update 27
Resim Ekle Henüz resim eklenmemiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları