Warframe

Warframe logosu

Son zamanlarda popüler olan TPS türüne yeni bir aday olan Warframe içeriğindeki farklılıklar ile dikkat çeken bir oyun. Warframe oyununda 4 sınıf kullanarak (betada 3 sınıf aktif) evrendeki amansız savaşa kılıç ve silahlarımızı kullanarak katılacağız. Oyunda sadece kılıç ve silahlar değil ayrıca karakterlerimiz seviye kazandıkça birbirinden farklı yetenekler kazanarak savaşabileceğiz. Daha fazla detay için Warframe oyun videosunuaşağıdan izleyebilirsiniz.

Resmi Site
Warframe resimi

Warframe

Yayıncı:Digital ExtremesGeliştirici:...
Tür:MMOTPS, ShooterTema:Bilim Kurgu, Fantastik, Savaş
Dil:İngilizcePvP:Oyun Modları
Durum:Kapalı BetaÖdeme:Bedava
Yayın Yılı:2012Grafik:3 Boyutlu, Yüksek Grafikli
Boyutu:İndirilebilir 800 MBPlatform:Windows
Eksileri:- Değerlendirilmemiş.Artıları:- Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Onlar Tenno çağrıldı. Bıçak ve tabanca Warriors: Warframe zırh ustaları.Eski savaş sonrasında hayatta olanlar kalıntılar arasında sürüklenen kalmıştı. Şimdi, bir kere daha ihtiyaç vardır. Grineer, onların büyük orduları ile, güneş sistemi boyunca yayılıyor. Bir çağrı antik bir yere Tenno çağırma yıldız genelinde yankıları. Onlar seni çağırıyorum. Lotus size rehberlik izin verin. O senin Kriyostaz'dan kamara oradan sizi kurtardı ve hayatta kalmak için bir şans verdi.Grineer bulacaksınız; hazırlıklı olmalıdır.Lotus Eğer güçlerini çözmenin Warframes ve sırlarını yollarını öğretecek. Tenno gel, savaşa katılmak zorundadır.
OS: Windows XP SP 3 or higher Processor: Intel Core 2 Duo e6400 or AMD Athlon x64 4000+ Memory: 2 GB RAM Graphics: Nvidia GeForce 8600 GT or ATI Radeon HD 3600 DirectX: 9.0c Hard Drive: 1 GB free HD space
Resim Ekle Henüz resim eklenmemiştir.

Warframe Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları