TERA: Rising

TERA: Rising logosu

TERA: Rising ücretsiz olarak hizmet veren oyunculara, oyunun özgürce hedefleme içeren dövüş sisteminde karakterleri üzerinde tam kontrole sahip olmalarına izin veren birçok yenilikçi özellik ve müthiş grafikler sunan fantastik bir aksiyon MMORPG oyunudur. TERA’daki oyuncu aksiyonları, karanlık güçler tarafından tehdit edilen dünyadaki güç dengelerini değiştirebilir, böylece yedi müttefik ırkı dünyalarını korumak için birlikte çalışabilecekler. Daha fazla detay için aşağıdaki TERA: Rising videomuzu izleyebilirsiniz.

Resmi Site
TERA: Rising resimi

TERA: Rising

Yayıncı: Bluehole Studio Geliştirici: En Masse Entertainment
Tür: MMORPG Tema: Fantastik
Dil: İngilizce PvP: Arena, Birlik Savaşı, Düello, Grup Savaşı
Durum: Final Ödeme: Bedava, Dükkan
Yayın Yılı: 2013 Grafik: 3 Boyutlu, Yüksek Grafikli
Boyutu: İndirilebilir 25 GB Platform: Linux, Windows
Eksileri: - Değerlendirilmemiş. Artıları: - Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
o 7 Irk ve 8 Sınıf içerisinden seçiminizi yapın Karakterinizin geçmişini yedi ırktan birini seçerek değiştirin, ve oynanış tarzınızı kendi bireysel savaş stilinize en uygun sınıfı seçerek değiştirin. İster savaşın en yoğun bölgelerinde bulunup ağır hasar vererek düşmanlarınızın dikkatini çekin, ister arka saflarda bulunarak arkadaşlarınıza destek verin, TERA’da herkes için uygun bir sınıf seçeneği bulunuyor. o Unreal Engine 3 ile güçlendirilen nefes kesici görseller TERA sizi şimdiye kadar oyunlarda görülmüş en canlı ve fantastik dünyada bir yolculuğa çıkaracak: dumanlı dağların zirveleri, korkunç canavarlarla dolu zehirli bataklıklar, hiç sonu gelmeyecekmiş gibi görünen ormanlık topraklar ve dünyayı tehdit eden kötülüğün kalbi olan yer altı. o Gerçek aksiyona sahip savaşlar Reflekslerinizi hazır tutun ve güçlerinizi iyi tanıyın, çünkü TERA’daki savaşlar hem hızlı parmaklar hem de savaş alanındaki farklılıkları iyi bilmeyi gerektiriyor. TERA dinamik bir oynanış sunuyor, aktif olarak nişan almayı, ataklardan kaçınmayı ve blok almanızı mümkün kılan tam bir karakter kontrolü sağlayarak savaşlardan zaferle çıkabilirsiniz. o Devrim yaratan politika sistemi Bir bölge seçerek, oyuncular bölgenin yöneticisi olan Vanarch mevkisine gelmek için mücadele edebilirler. Tahtınıza oturduğunuzda vergileri düşürme veya yükseltme, özel NPC’leri avantajınız doğrultusunda spawn etme veya yer değiştirme, ve gücünüzün varlığını işaret eden özel eşyalara erişim hakkı gibi yetkileriniz olacak. o BAMs: Devasa Canavarlar TERA dünyasını gezerken, oyuncular tehlikeli, bir o kadar da hayranlık uyandırıcı birçok devasa yaratıkla karşılaşacaklar. Bu devler TERA’nın birçok çeşitli ortamları olan derin zindanlar veya açık ovalarda bul!
Minimum Önerilen CPU 1 Intel Pentium 4 3.2G Intel Core2 DUO E6750 2.66G CPU 2 AMD Athlon64 3200+ AMD Athlon 64 X2 6000+ RAM 2G 2G Graphic Geforce 7600GT Geforce 8800GT Graphic Radeon X1600XT Radeon HD 3870 DirectX DirectX 9.0c DirectX 9.0c HDD 25.0G 25.0G
Resim Ekle Henüz resim eklenmemiştir.

TERA: Rising Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları