Allods Online

Allods Online logosu

Allods Online, bedava oyunlar arasında en iyi grafik ve oynanışa sahip olan oyunlardan birisidir. Oyun hikayesi ve görev sistemi sayesinde fazla yardıma ihtiyaç duymadan oynayabilirsiniz. Sunucularının Türkiye'de olması sayesinde oyunda yavaşlık hissedilmez ve akıcı bir oyun oynanır. Allods Online hakkında son haberler ve bilgi için Allods Online Türkiye fan sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Resmi Site
Allods Online resimi

Allods Online

Yayıncı:...Geliştirici:...
Tür:MMORPGTema:Fantastik
Dil:TürkçePvP:Arena, Birlik Savaşı, Bölge Savaşı, Grup Savaşı
Durum:FinalÖdeme:Bedava, Dükkan
Yayın Yılı:2010Grafik:3 Boyutlu, Yüksek Grafikli
Boyutu:İndirilebilir 4.7 GBPlatform:Windows
Eksileri:- Değerlendirilmemiş.Artıları:- Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Allods Online, Rusya’ nın en büyük internet şirketi Mail.ru tarafından 12 Milyon $ harcanarak geliştirilen yeni MMORPG tarzı oyunudur. Rusya’nın en başarılı oyun stüdyolarından olan Astrum Nival tarafından hazırlanan Allods Online yine aynı stüdyo tarafından 90’ların sonunda PC platormu için piyasaya sürülen Rage of Mages serisi taban alınarak geliştirilmiş fantastik bir MMORPG oyunudur. Rusya’da aldığı ödüllerin yanı sıra birçok online oyun profesyoneli tarafından son zamanların en iyi online oyunlarından biri olarak gösterilmektedir.World of Warcraft benzeri grafiklere sahip olan Allods Online’nın tek farkı yüksek kalitedeki dokularıdır. Ayrıca ilk Türkçe seslendirmeli oyun olarak da kayıtlara geçmiştir. Oyunda oyuncular, birbirlerinden farklı altı ırk ve sekiz sınıf arasından seçimlerini yapma şansına sahipler. Seçtikleri ırk ve sınıfa ait özel yetenekleri, oyun ilerledikçe geliştiriyor ve bunlara yenilerini ekliyorlar. Allods Online’da, takım oyunu ve işbirliği birçok açıdan oldukça önem taşıyor.
Minimum Gereksinimler: İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / Windows 7 İşlemci: Pentium III 1,5 GHz / AMD Athlon XP RAM: 512 MB HDD: 8 GB Ses: Ses Kartı Ekran Kartı: GeForceFX 5200 yada ATI Radeon 9550 / 9600 128 MB, Ekran Çözünürlüğü 800x600 ve üstürn Önerilen: İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / Windows 7 İşlemci: Pentium IV 3 GHz / AMD Athlon X2 RAM: 1024 MB (1GB) HDD: 8 GB Ses: 5.1 Destekli Ses Kartı (64 Kanal), Kulaklık, Mikrofon Ekran Kartı: GeForce 7600 GS 256 МB, Ekran Çözünürlüğü 1024x768 ve üstü
Resim Ekle Henüz resim eklenmemiştir.

Allods Online Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları