Avalon Heroes

Avalon Heroes logosu

Avalon Heroes, eğlenceli online DotA karşılaşmalarının gerçekleştirildiği bir strateji ve savaş oyunu. Battle Mode'da, eğlenceli bir oyun eşliğinde diğer tarafa karşı yarışırsın. Arena Mode'da Legendary Mob'u alt edebilmek için en müthüş Hero stratejisine ihtiyacın olacak. Sekiz kişiye kadar toplanın ve Adventure Mode strateji oyununda en güçlü boss canavarları alt edin. Rahatla ve Plaza Mode'da arkadaşlarınla konuş, kendi guild'ini oluştur veya bir sıradaki savaşa hazırlanmak için gereçlerini geliştir.

Resmi Site
Avalon Heroes resimi

Avalon Heroes

Yayıncı: alaplaya Geliştirici: ...
Tür: MMORTS Tema: Fantastik
Dil: Türkçe PvP: Sınırsız
Durum: Final Ödeme: Bedava, Dükkan
Yayın Yılı: 2009 Grafik: 3 Boyutlu
Boyutu: İndirilebilir 700 MB Platform: Windows
Eksileri: - Değerlendirilmemiş. Artıları: - Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Avalon Heroes, eğlenceli DotA karşılaşmalarının gerçekleştiği bir strateji ve savaş oyunu. Bu ücretsiz online RTS RPG’de kendi Kin’ini oluşturabilir, 100 Hero’ya kadar ustalaşabilir ve iki taraf, yani Oriens ve Aeonia için arkadaşlarınla düşmana karşı oynayabilirsin. Savaş oyunu Avalon Heroes için en mükemmel stratejiyi belirleyebilecek misin? Strateji oyunu Avalon Heroes’u oynamak için tek yapman gereken alaplaya’ya ücretsiz olarak kayıt olmak ve web sitesinden oyunu –yine ücretsiz olarak- yüklemek. Belirlediğin stratejiyle mücadeleye katıl ve bırak savaş başlasın! Strateji oyunu, DotA ilhamlı Avalon Heroes, eSports topluluğunun bir parçası. Avalon Heroes’un ve daha pek çok eğlenceli savaş oyunu karşılaşmalarının arkasında meşhur Kore çıkışlı eSports klanı WeMade FOX da yer alıyor. Avalon Heroes’un Battle Mode’unda eğlenceli bir savaş oyunu eşliğinde diğer tarafa karşı mücadele edebilirsin. Avalon Heroes’un farklı mode’larında, “strateji” oyunun oldukça önemli bir özelliği. Arena Mode’da, macera dolu savaş oyununda tek başınasın ve Legendary Mob’u alt etmek için en mükemmel Hero stratejisine sahip olman gerekiyor. Sekiz kişiye kadar topla ve Adventure Mode’da en güçlü boss canavarları alt et. Rahatla ve arkadaşlarınla Plaza Mode’da konuş, kendi guild’ini oluştur ve sıradaki savaşa hazır olmak için gereçlerini geliştir. Avalon Heroes, bir strateji oyunundan çok daha fazlası. Avalon Heroes’un iki tarafı, Oriens ve Aeonia’nın ardındaki efsaneyi keşfedebileceğin, nefes kesici Scenario Mode savaş oyununu da atlama. Kendi Kin’ini oluştur, mevcut tüm Hero’larda ustalaş ve strateji oyununda profesyonelleş, bu sayede hiçbir karşılaşmada yenilmeyeceksin. Yeni başlamış veya pro olman fark etmez, savaş oyunu Avalon Heroes’da senin için sonsuz mücadele ve zorluk var. Ücretsiz savaş oyunu Avalon Heroes’da yeniysen, mücadeleye katılmadan önce tamamlayabileceğin çok sayıda rehber ve görev de mevcut. alaplaya’da, farklı modlara ve eşsiz Hero’lara sahip olan ücretsiz strateji oyunu Avalon Heroes’da eSports profesyonelleriyle tanış. Rakiplerinin ana kampını yok etmeye çalıştığında heyecan duy ve sonuna kadar hiçbir ücret ödemeden strateji oyunu oyna.
Minimum Gereksinimler: OS: Windows XP / Vista / 2000 CPU: Intel Pentium 4 1.6 Ghz RAM: 512 MB HDD: ~2.0 GB Free Graphics Card: GeForce MX5600 or better Önerilen Gereksinimler: OS: Windows XP / Vista / 2000 CPU: Intel Pentium 4 2.2 Ghz RAM: 1024 MB (1 GB) Free HDD: ~2.0 GB Free Graphics Card: GeForce FX 6200
Resim Ekle Henüz resim eklenmemiştir.

Avalon Heroes Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları