ShootMania Storm

ShootMania Storm logosu

ShootMania Storm yeni nesil ve kolay oynanabilme özelliği sunan takım bazlı bir MMOFPS oyunudur. Aynı anda 60 kişiye kadar oynayabileceğin haritalarda ister arkadaşlarınızla birlikte grup halinde oynayabilir ister turnuvalara katılabilirsiniz. ShootMania Storm içerisinde her hangibir sınıf yoktur. Oynarken haritanın belli bölgelerinde silahınızın türü değişir ve o şekilde farklı bir savaş performansı gösterebilirsiniz. Daha fazla detay için aşağıdaki ShootMania Storm videosunu izleyebilir ve ayrıca oyun ShootMania Storm hakkındaki ayrıntılı yazıyı okuyabilirsiniz.

Resmi Site
ShootMania Storm resimi

ShootMania Storm

Yayıncı: Ubisoft Geliştirici: Nadeo
Tür: MMOFPS Tema: Savaş
Dil: İngilizce, Türkçe PvP: Arena, Grup Savaşı, Oyun Modları, Sınırsız
Durum: Final Ödeme: Satın Alma
Yayın Yılı: 2013 Grafik: 3 Boyutlu, Yüksek Grafikli
Boyutu: İndirilebilir 1.7 GB Platform: Windows
Eksileri: - Değerlendirilmemiş. Artıları: - Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Oyuncuların ana rolde olduğu ShootMania oyunu, TrackMania 2 temel yapısına dayanarak kurulmuş hızlı bir FPS oyunudur. Neyi ne zaman ve nasıl oynayacağınıza siz karar verirsiniz. İster ShootMania Storm için özel tasarlanmış ister diğer oyuncular tarafından yaratılmış ve paylaşılmış haritalar veya oyun modları olsun; sınırsız ve eğlence dolu bir oyun ortamı sizleri bekliyor. İster bire bir oynayın, ister arkadaşlarınız ile takım kurun veya büyük turnuvalara katılın... Öğrenmesi kolay ama başarması zor! Oyundaki kontrollere herkesin erişebilmesi sayesinde en iyi oyuncuların öne çıkmasına imkan veren ShootMania, ilk oyundan son oyuna kadar eğlenmenizi garantiliyor. Muhteşem bir oyun ortamında herhangi bir zamanda savaşabilirsiniz. Yarışmalar ve turnuvalar düzenlemek, bunlara katılmak veya sadece izleyici olarak seyretmek çok kolay! Bir çok oyuncu aynı anda birbirlerine karşı oynayabilir. İster eğlence, ister yarışma amacıyla olsun - kendi seviyelerine uygun tek sunucuda aynı anda 60 kişi mücadele edebilir. Harita ve script editörleri, çok sayıda iletişim aracı, Machinima paylaşım ve düzenleme araçlarıyla ShootMania Storm, herkese kendi özel oyununu yaratma ve paylaşma olanağı sunuyor.
Minimum Gereksinimler SUPPORTED OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 PROCESSOR: 1.5 Ghz Intel Pentium or AMD Athlon or better RAM: 1 GB VIDEO CARD: 256 MB DirectX 9.0c compliant card with Shader Model 2.0 or higher HARD DISK: 1.5 GB or more SOUND CARD: DirectX® 9.0c compatible Desteklenen Ekran Kartları: Intel HD Graphics 2000 or better Nvidia ION or better AMD HD 6310 or better
Resim Ekle Henüz resim eklenmemiştir.

ShootMania Storm Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları