Warface

Warface logosu

Warface CryENGINE 3 ile yapılmıştır. Bu sayede hem görsel açıdan piyasada liderdir hem de güçlü veya güçsüz pek çok farklı PC'de sorunsuz çalışır. Warface, Oyuncuya daha evvel bu tarz oyunlarda görülmemiş etkileşim olanakları sağlayarak takım oyununu yepyeni bir düzeye taşır. Her gün güncellenen PVE modu ile hızlı tempolu ve heyecanlı PVP modu sayesinde Warface tam bir yeni nesil FPS oyunudur.

Resmi Site
Warface resimi

Warface

Yayıncı: Crytek Geliştirici: ...
Tür: Browser, MMOFPS, Shooter Tema: Savaş
Dil: İngilizce PvP: Birlik Savaşı, Grup Savaşı
Durum: Kapalı Beta Ödeme: Bedava
Yayın Yılı: 2012 Grafik: 3 Boyutlu, Yüksek Grafikli
Boyutu: ... Platform: Windows
Eksileri: - Değerlendirilmemiş. Artıları: - Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Warface - Dünyaca ünlü oyun firması olan Crytek tarafından yapılmış ücretsiz bir online multiplayer oyunudur. Oyun bir çok farklı haritayı ve modu bünyesinde barındırarak oyunculara dünyanın her yerinde savaşma fırsatı vermektedir. Warface sizi nefes kesici güzellikte mekanlarda, gezegenin en ölümcül savaş bölgelerine götürüyor. Yaratıcı oyun tasarımı ile keyifli kontroller ve hızlı tempolu aksiyon ayağınıza geliyor. Hayatta kalmak için yapmanız gereken takım çalışması sizi benzersiz bir deneyime taşıyacak. Warface, bol çeşitli ve yoğun, çok oyunculu oyun seçenekleri sunar. Sıkça yenilenen ve son derece gelişmiş bir PVE evreninde arkadaşlarınızla beraber oynayacağınız görevleri başarmak hem takım çalışması hem de bireysel yetenek gerektirir. Gerçek rakiplere karşı oynadığınız tam teşekküllü, sınıf bazlı PVP modları ise eşsiz bir yarışma ve savaş ortamı sağlar.
Minimum System Specs: OS: Windows XP, Vista, 7, 8 CPU: Intel/AMD dual-core CPU RAM: 1.5 GB GPU: GeForce 8600 GT 256MB or ATI(AMD)Radeon X1950 256MB Drive: 6 GB of free space Recommended System Specs: OS: Windows XP, Vista, 7, 8 CPU: Intel Core2Duo E6-series or Athlon64 X2 6400+ RAM: 2 GB GPU: GeForce 9600 GT 512MB or ATI(AMD)Radeon HD 4830 512MB Drive: 6 GB of free space
Resim Ekle Henüz resim eklenmemiştir.

Warface Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları